Grafika & reklama

Dla każdego przedsiębiorcy ważne jest bycie rozpoznawalnym przez klientów, a także przyciąganie nowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Pixman.pl oferuje szeroki zakres usług w zakresie reklamy i kreowania identyfikacji wizualnej firmy.

Na początek przeanalizujemy twoje potrzeby i zaproponujemy:


Styl

Dobierzemy dla Ciebie kolory i czcionki firmowe. Konsekwentne ich używanie sprawi, że twoi klienci zaczną je kojarzyć z Tobą i twoją firmą.


Logo

Ciekawe logo to niezbędny element identyfikacji. Zaprojektujemy dla Ciebie logotyp w kliku wersjach (np. mały, średni z nazwą firmy, duży z nazwą i hasłem)


Hasło reklamowe

Zaproponujemy dla Ciebie hasło reklamowe.

Następnie, sporządzimy dla Ciebie konkretne materiały reklamowe:


Strony www - portale

Pokaż się w sieci. Internet staje się głównym medium reklamy, więc nie ma na co czekać!

Sklepy internetowe

W erze internetu duża część aktywności przenosi się do sieci. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniu klienta i sprzedaj swoje usługi za pośrednictwem internetu.

Strony wizytówki

Strona internetowa to często pierwszy kontakt klienta z Twoją Firmą. Pierwsze kilkadziesiąt sekund zadecyduje, czy klient zainteresuje się twoją ofertą czy nie. Dlatego tak ważne jest posiadanie profesjonalnej strony internetowej.

Konta Facebook

Zakładamy i aktualizujemy konta firmowe Facebook. Z milionami użytkowników w Polsce i na świecie, ta platforma społecznościowa jest doskonałym medium do przekazywania informacji – dostarczasz je tam, gdzie twoi klienci często zaglądają. Każdy znajomy lub fan polecający Cię na Facebooku jest na wagę złota, ponieważ ludzie znacznie bardziej ufają opiniom znanych sobie ludzi niż anonimowym reklamom w TV, prasie czy internecie.


Wizytówki

Tradycyjna wizytówka stanowi doskonałe uzupełnienie rozmów biznesowych. W ofercie projekty wizytówek wraz z drukiem

Ulotki

Ulotki w różnych formatach

Plakaty

Plakaty w różnym formacie na różne okazje

Papier firmowy i szablony e-mail

Do korespondencji z klientami używaj specjalnych szablonów firmowych. Oferujemy drukowany papier firmowy, szablony e-mail oraz MS-Word.

Banery, reklamy wielkoformatowe

Bardzo dobrze widoczna forma reklamy zarówno jako promocja w konkretnym miejscu (np. reklama na siedzibie), jak i w charakterze reklamy ogólnej (billboardy)

Inne

W ofercie również: kalendarze, zakładki, notesy, teczki i inne